کارگاه آنلاین

کارگاه آموزشی آزاد آنلاین ساکنین خارج از ایران

گلوری برای علاقه‌مندان به گذراندن دوره‌های کارگاهی آنلاین گویندگی و دوبلاژ، حتی بدون قبول شدن در تست و صرفاً جهت کسب مهارت، این امکان را فراهم نموده‌است تا در صورت تمایل با پر کردن فرم مشخصات زیر در کارگاه موردنظر ثبت‌نام نموده تا در فهرست متقاضیان گذراندن دوره‌ها قرار بگیرند.

اطلاعات دقیق (ساعت کارگاه‌ها)‌ در صورت عدم درج در فرم زیر، پس از ثبت‌نام متعاقباً با هماهنگی اعلام خواهد شد. در غیر اینصورت،‌ در ساعت درج‌شده در فرم کارگاه‌ها برگزار می‌شوند.

شرکت‌کنندگان باید توانایی خواندن و نوشتن فارسی را داشته و دارای اینترنت با سرعت خوب برای دیدن ویدیوها و تصاویر در کارگاه‌ها باشند.

راهنمایی: کارگاه‌های آنلاین در ۱۲ جلسه ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه‌ای و یک روز در هفته ( در روزهای مشخص شده در فرم زیر)‌ و در ساعات مختلف تعیین‌شده، برگزار می‌شوند.

هزینه کامل کارگاه‌های آزاد آنلاین گلوری (بدون نیاز به قبولی در تست) برای ساکنین خارج از کشور: ۷۲۰ دلار آمریکاست.

هزینه کارگاه‌ها پس از ثبت‌نام به‌هیچ‌عنوان مسترد نمی‌گردد.

‌به‌محض تکمیل نفرات و به‌حدنصاب رسیدن ثبت‌نامی‌ها در کارگاه‌ها، اپلیکیشن لازم برای دوره‌های آنلاین و موارد دیگر، از طریق ایمیل به شما معرفی شده و با هماهنگی به اطلاع‌تان خواهد رسید.

ازجمله سیلابس های ورکشاپ (کارگاه آنلاین)‌ گلوری :

۱.. تنفس صحیح و تمرینات کاربردی
۲..کشف صداو تمرینات ویژه تقویت آن
۳..ادای صحیح حروف و رفع نواقص
۴..نکات پرکاربرد و عملی بیان ۵۰۰ کلید درک و پرورش حس
۶.. آشنایی با امکانات استودیوانواع سینک و تئوری دوبلاژ
۷.. گام به گام از متن تا دوبله

————

توجه: درصورت قبولی در تست گلوری و تشخیص نیاز به گذراندن دوره‌های آموزشی، هزینه دوره‌ها برای قبول‌شدگان کمتر خواهد بود. با وارد کردن کد ویژه قبول‌شدگان در تست مرحله اول می‌توانید از تخفیف برخوردار شوید.

شایان ذکر است از آنجایی که قبول شدن در تست‌ها به توانایی خود شما بستگی دارد، گذراندن دوره‌ها صرفاً تضمینی برای قبولی در تست‌ها نیست ولی می‌تواند به قابلیت‌های شما بیافزاید و یا نقاط ضعف شما را اصلاح کند و به قبول شدن در تست کمک کند. برای عضویت در گلوری حتماً باید در هر دو مرحله تست قبول بشوید. بنابراین شما بعد از گذراندن دوره‌ها مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین و انجام تکالیف، داشتن رایانه شخصی با webcam و میکروفون یا لپ‌تاپ یا تبلت یا گوشی موبایل هوشمند و اتصال به اینترنت و نصب برخی از نرم‌افزارها الزامی است.

فرم درخواست ثبت‌نام در

دوره‌های کارگاهی آزاد آنلاین گلوری 

توجه:‌ برای پرداخت نیازی به داشتن اکانت PayPal ندارید. پرداخت شما صرفاً از درگاه امن PayPal انجام می‌شود. از قسمت پایین صفحه پرداخت می‌توانید گزینه پرداخت با کارت‌های اعتباری یا Debit را انتخاب نموده و با هر کارتی پرداخت نمایید.