کارگاه آنلاین

کارگاه آموزشی مقدماتی آنلاین ساکنین داخل کشور

گلوری برای علاقه‌مندان به گذراندن دوره‌های کارگاهی آنلاین گویندگی و دوبلاژ، حتی بدون قبول شدن در تست و صرفاً جهت کسب مهارت، این امکان را فراهم نموده‌است تا در صورت تمایل با پر کردن فرم مشخصات زیر در کارگاه موردنظر ثبت‌نام نموده تا در فهرست متقاضیان گذراندن دوره‌ها قرار بگیرند.

اطلاعات دقیق (ساعت کارگاه‌ها)‌ در صورت عدم درج در فرم زیر، پس از ثبت‌نام متعاقباً با هماهنگی اعلام خواهد شد در غیر اینصورت،‌ در ساعت درج‌شده در فرم کارگاه‌ها برگزار می‌شوند.

شرکت‌کنندگان باید توانایی خواندن و نوشتن فارسی را داشته و دارای اینترنت با سرعت خوب برای دیدن ویدیوها و تصاویر در کارگاه‌ها باشند.

راهنمایی:

کارگاه‌های آنلاین در ۱۲ جلسه :

۴ جلسه  ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه‌ای  بیان بصورت لایو (یک روز در هفته و در ساعت تعیین‌شده در فرم ثبت نام زیر)

و ۸ جلسه اختصاصی سینک و دوبلاژ آنلاین بطور اختصاصی برای هر فرد بصورت آنلاین (بدون نیاز به حضور لایو در ساعت تعیین شده)

توضیح:

روند ۸ جلسه اختصاصی سینک و دوبلاژ به  اینصورت است که : با توجه به اختلاف سطح افراد مختلف در مهارت های اجرا و بیان و سینک، در راستای نتیجه و کارآیی بهتر، گلوری تصمیم به انجام اختصاصی ادامه دوره برای هر هنرجو گرفته که نیاز به حضور لایو عمومی نیست و هر هفته پس از ضبط و ارسال تکالیف تعیین شده، با بررسی استاد و مشخص نمودن اشکالات و نکات مربوط به ضعف های هر هنرجو، در همان ساعات تعیین شده کلاس از طریق درگاه تلگرام موارد را به اطلاع تک تک هنرجویان رسانده و تکالیف هفته بعد تعیین می شوند.

در این ۸ جلسه نیازی به حضور لایو در زمان تعیین شده برای کلاس ها نیست و صرفا در ساعت مشخص شده برای کلاس، نظرات و صحبت های استاد در ارتباط با تکالیف ارسالی را دریافت خواهید نمود.

این بدین معنی است که شما فقط می بایست وقتتان را برای ۴ جلسه یک ساعت و نیمه ابتدایی خالی نموده و در آن جلسات با حضور بصورت لایو از طریق نرم افزار تعیین شده ( اپلیکیشن پس از ثبت نام، به هنگام  تشکیل کلاس از طریق ایمیل اعلام خواهد شد) حضور بعمل رسانید مابقی جلسات نیاز به حضور لایو ندارند.

——

(در صورت تغییر ساعت برگزاری دوره ها، قبل از شروع اولین جلسه طی ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد)

هزینه کامل کارگاه‌های آزاد آنلاین گلوری (بدون نیاز به انجام و یا قبولی در تست): ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان است (‌۴ میلیون تومان).

امکان پرداخت اقساط برای کلیه متقاضیان فراهم است.

در صورت تمایل به پرداخت اقساط می بایست در فرم زیر پرداخت اقساط شهریه را انتخاب نموده و در ۲ قسط (‌یکی هنگام ثبت نام و دیگری قبل از جلسه هشتم) پرداخت نمایید.

توجه: هزینه دوره‌ها پس از انجام ثبت‌نام به‌هیچ‌عنوان مسترد نمی‌گردد و پس از به حد نصاب رسیدن و آغاز دوره ها امکان تغییر ساعت وجود ندارد.

به محض تکمیل نفرات و به‌حدنصاب رسیدن ثبت‌نامی‌ها در کارگاه‌ها، اپلیکیشن لازم برای دوره‌های آنلاین و موارد دیگر، از طریق ایمیل به شما معرفی شده و با هماهنگی به اطلاع‌تان خواهد رسید.

توجه: درصورت قبولی در تست گلوری و تشخیص نیاز به گذراندن دوره‌های آموزشی، هزینه دوره‌ها برای قبول‌شدگان کمتر خواهد بود. با دریافت کد ویژه از طریق ایمیل گلوری و درج آن در قیمت مربوطه فرم زیر می‌توانید از تخفیف ویژه (۵۰۰ هزار تومانی) قبول‌شدگان مرحله اول تست برخوردار شوید. امکان پرداخت اقساط برای قبول شدگان دارای کد تخفیف نیز فراهم است و می توانند با وارد کردن کد تخفیف و انتخاب پرداخت شهریه بصورت اقساط، از مزایای تخفیف و پرداخت اقساط بصورت همزمان برخوردار شوند.

ازجمله سیلابس های ورکشاپ (کارگاه آنلاین)‌گلوری :

۱.. تنفس صحیح و تمرینات کاربردی
۲..کشف صداو تمرینات ویژه تقویت آن
۳..ادای صحیح حروف و رفع نواقص
۴..نکات پرکاربرد و عملی بیان ۵۰۰ کلید درک و پرورش حس
۶.. آشنایی با امکانات استودیوانواع سینک و تئوری دوبلاژ
۷.. گام به گام از متن تا دوبله با متد گلوری

—————-

پس از پایان دوره ها، ‌Certificate بین المللی دیجیتالی اتمام دوره، از طرف گلوری انترتینمنت به نام شما با درج نمره قبولی و با قابلیت استعلام برایتان صادر می شود. (دریافت گواهی پایان دوره ارتباطی به نتیجه تست گلوری شما در گذشته یا آینده نداشته و در هر صورت با گذراندن دوره، Certificate دریافت خواهید نمود)

قابل توجه قبول‌شدگان در مرحله اول تست گلوری: درصورت تعیین سطح برای گذراندن کارگاه‌های مقدماتی گویندگی و دوبلاژ، پس از اعلام نتایج و دریافت ایمیل حاوی کد تخفیف ویژه قبول‌شدگان،‌ تا نهایتا ۱۲روز مهلت ثبت‌نام دوره ۱۲جلسه‌ای (۳ ماهه) آنلاین را خواهید داشت. در صورت عدم ثبت‌نام در کارگاه‌های آنلاین گلوری و تمایل به گذراندن دوره خارج از مجموعه گلوری نیز مهلت تعیین‌شده برای ارزیابی مجدد، یکی است. شما با به‌یاد داشتن تاریخ تست خود، تا مدت ۳ ماه امکان گذراندن دوره‌های آموزشی و  آمادگی نهایی برای ارزیابی مجدد را خواهید داشت. بیشتر از آن، مستلزم انجام تست دوباره است. یعنی در کل ۳ ماه فرصت دارید که آموزش‌های لازم را دیده و برای ارزیابی مجددِ رایگان اقدام کنید. این به این معنی نیست که شما تا سه ماه فرصت ثبت‌نام برای آموزش و شرکت در کارگاه‌های آموزشی را دارید. آموزش شما قبل از اتمام مهلت ۳ماهه می‌بایست به پایان برسد.لازم بذکر است در صورت ثبت نام در دوره ها، محدودیت زمانی ۳ ماهه شرکت در تست دوم،  معوق به بعد از اتمام کلاس ها شده و تا اتمام دوره تمدید می شود.

شایان ذکر است از آنجایی که قبول شدن در تست‌ها به توانایی خود شما بستگی دارد، گذراندن دوره‌ها صرفاً تضمینی برای قبولی در تست‌ها نیست ولی می‌تواند به قابلیت‌های شما بیافزاید و یا نقاط ضعف شما را اصلاح کند و به قبول شدن در تست گلوری کمک کند. برای عضویت در گلوری حتماً باید در هر دو مرحله تست (متن و روی تصویر) قبول بشوید. بنابراین شما بعد از گذراندن دوره‌ها جهت ورود به گلوری با انجام تست مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین و انجام تکالیف، داشتن رایانه شخصی یا لپ‌تاپ دارای وب‌کم با میکروفون (جهت ارتباط صوتی و تصویری) و یا تبلت یا گوشی موبایل هوشمند و اتصال به اینترنت پرسرعت الزامی است.

خواهشمند است پس از ثبت نام، حتما هر روز بصورت دستی ایمیلی را که در فرم زیر ارائه می نمایید چک نموده و آدرس ایمیل گلوری: info@gloryvoice.com را در کانتکت هایی خود ذخیره نمایید تا ایمیل های ارسالی ما اسپم و … تلقی نشوند.

فرم درخواست ثبت‌نام در

دوره‌های کارگاهی آزاد آنلاین گلوری