کارگاه آنلاین

کارگاه آموزشی مقدماتی آنلاین ساکنین داخل کشور

گلوری برای علاقه‌مندان به گذراندن دوره‌های کارگاهی آنلاین گویندگی و دوبلاژ، حتی بدون قبول شدن در تست و صرفاً جهت کسب مهارت، این امکان را فراهم نموده‌است تا در صورت تمایل با پر کردن فرم مشخصات زیر در کارگاه موردنظر ثبت‌نام نموده تا در فهرست متقاضیان گذراندن دوره‌ها قرار بگیرند.

اطلاعات دقیق (ساعت کلاس‌ها)‌ پس از ثبت‌نام متعاقباً با هماهنگی اعلام خواهد شد.

شرکت‌کنندگان باید توانایی خواندن و نوشتن فارسی را داشته باشند.

راهنمایی: کارگاه‌های آنلاین در ۱۲ جلسه ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه‌ای و یک روز در هفته (‌روزهای شنبه) در ساعات مختلف روز برگزار می‌شوند.

هزینه کامل کارگاه‌های آزاد آنلاین گلوری (بدون نیاز به قبولی در تست): ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان است (‌سه میلیون و ششصد هزار تومان).

توجه: درصورت قبولی در تست گلوری و تشخیص نیاز به گذراندن دوره‌های آموزشی، هزینه دوره‌ها برای قبول‌شدگان کمتر خواهد بود. با دریافت کد ویژه از طریق ایمیل گلوری و درج آن در قیمت مربوطه فرم زیر می‌توانید از تخفیف ویژه (۶۵۰ هزار تومانی) قبول‌شدگان مرحله اول تست برخوردار شوید.

قابل توجه قبول‌شدگان در مرحله اول تست گلوری: درصورت تعیین سطح برای گذراندن کارگاه‌های مقدماتی گویندگی و دوبلاژ، پس از اعلام نتایح و دریافت ایمیل حاوی کد تخفیف ویژه قبول‌شدگان،‌ تا دو هفته مهلت ثبت‌نام دوره ۱۲جلسه‌ای (۳ ماهه) آنلاین را خواهید داشت. در صورت عدم ثبت‌نام در کارگاه‌های آنلاین گلوری و تمایل به گذراندن دوره خارج از مجموعه گلوری نیز مهلت تعیین‌شده برای ارزیابی مجدد، یکی است. شما با به‌یاد داشتن تاریخ تست خود، تا مدت ۳ ماه امکان گذراندن دوره‌های آموزشی و  آمادگی نهایی برای ارزیابی مجدد را خواهید داشت. بیشتر از آن، مستلزم انجام تست دوباره است. یعنی در کل ۳ ماه فرصت دارید که آموزش‌های لازم را دیده و برای ارزیابی مجددِ رایگان اقدام کنید. این به این معنی نیست که شما تا سه ماه فرصت ثبت‌نام برای آموزش و شرکت در کارگاه‌های آموزشی را دارید. آموزش شما قبل از اتمام مهلت ۳ماهه می‌بایست به پایان برسد.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین و انجام تکالیف، داشتن رایانه شخصی یا لپ‌تاپ یا تبلت یا گوشی موبایل هوشمند و اتصال به اینترنت پرسرعت الزامی است.

فرم درخواست ثبت‌نام در

دوره‌های کارگاهی آزاد آنلاین گلوری