کارگاه آنلاین

کارگاه آموزشی مقدماتی آنلاین ساکنین داخل کشور

گلوری برای علاقه‌مندان به گذراندن دوره‌های کارگاهی آنلاین گویندگی و دوبلاژ، حتی بدون قبول شدن در تست و صرفاً جهت کسب مهارت، این امکان را فراهم نموده‌است تا در صورت تمایل با پر کردن فرم مشخصات زیر در کارگاه موردنظر ثبت‌نام نموده تا در فهرست متقاضیان گذراندن دوره‌ها قرار بگیرند.

اطلاعات دقیق (ساعت کارگاه‌ها)‌ در صورت عدم درج در فرم زیر، پس از ثبت‌نام متعاقباً با هماهنگی اعلام خواهد شد در غیر اینصورت،‌ در ساعت درج‌شده در فرم کارگاه‌ها برگزار می‌شوند.

شرکت‌کنندگان باید توانایی خواندن و نوشتن فارسی را داشته و دارای اینترنت با سرعت خوب برای دیدن ویدیوها و تصاویر در کارگاه‌ها باشند.

راهنمایی: کارگاه‌های آنلاین در ۱۲ جلسه ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه‌ای و یک روز در هفته (در روزهای مشخص شده در فرم زیر)‌ و در ساعت تعیین‌شده (در فرم زیر)، برگزار می‌شوند.(در صورت تغییر ساعت برگزاری دوره ها، قبل از شروع اولین جلسه طی ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد)

هزینه کامل کارگاه‌های آزاد آنلاین گلوری (بدون نیاز به انجام و یا قبولی در تست): ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان است (‌سه میلیون و ششصد هزار تومان).

امکان پرداخت اقساط برای کلیه متقاضیان فراهم است.

در صورت تمایل به پرداخت اقساط می بایست در فرم زیر پرداخت اقساط شهریه را انتخاب نموده و در ۳ قسط (‌قبل از هر ۴ جلسه) پرداخت نمایید.

توجه: هزینه دوره‌ها پس از انجام ثبت‌نام به‌هیچ‌عنوان مسترد نمی‌گردد.

به محض تکمیل نفرات و به‌حدنصاب رسیدن ثبت‌نامی‌ها در کارگاه‌ها، اپلیکیشن لازم برای دوره‌های آنلاین و موارد دیگر، از طریق ایمیل به شما معرفی شده و با هماهنگی به اطلاع‌تان خواهد رسید.

توجه: درصورت قبولی در تست گلوری و تشخیص نیاز به گذراندن دوره‌های آموزشی، هزینه دوره‌ها برای قبول‌شدگان کمتر خواهد بود. با دریافت کد ویژه از طریق ایمیل گلوری و درج آن در قیمت مربوطه فرم زیر می‌توانید از تخفیف ویژه (۶۵۰ هزار تومانی) قبول‌شدگان مرحله اول تست برخوردار شوید. امکان پرداخت اقساط برای قبول شدگان دارای کد تخفیف نیز فراهم است و می توانند با وارد کردن کد تخفیف و انتخاب پرداخت شهریه بصورت اقساط، از مزایای تخفیف و پرداخت اقساط بصورت همزمان برخوردار شوند.

ازجمله سیلابس های ورکشاپ (کارگاه آنلاین)‌گلوری :

۱.. تنفس صحیح و تمرینات کاربردی
۲..کشف صداو تمرینات ویژه تقویت آن
۳..ادای صحیح حروف و رفع نواقص
۴..نکات پرکاربرد و عملی بیان ۵۰۰ کلید درک و پرورش حس
۶.. آشنایی با امکانات استودیوانواع سینک و تئوری دوبلاژ
۷.. گام به گام از متن تا دوبله با متد گلوری

—————-

پس از پایان دوره ها، ‌Certificate بین المللی دیجیتالی اتمام دوره، از طرف گلوری انترتینمنت به نام شما با درج نمره قبولی و با قابلیت استعلام برایتان صادر می شود.

قابل توجه قبول‌شدگان در مرحله اول تست گلوری: درصورت تعیین سطح برای گذراندن کارگاه‌های مقدماتی گویندگی و دوبلاژ، پس از اعلام نتایج و دریافت ایمیل حاوی کد تخفیف ویژه قبول‌شدگان،‌ تا نهایتا ۱۰روز مهلت ثبت‌نام دوره ۱۲جلسه‌ای (۳ ماهه) آنلاین را خواهید داشت. در صورت عدم ثبت‌نام در کارگاه‌های آنلاین گلوری و تمایل به گذراندن دوره خارج از مجموعه گلوری نیز مهلت تعیین‌شده برای ارزیابی مجدد، یکی است. شما با به‌یاد داشتن تاریخ تست خود، تا مدت ۳ ماه امکان گذراندن دوره‌های آموزشی و  آمادگی نهایی برای ارزیابی مجدد را خواهید داشت. بیشتر از آن، مستلزم انجام تست دوباره است. یعنی در کل ۳ ماه فرصت دارید که آموزش‌های لازم را دیده و برای ارزیابی مجددِ رایگان اقدام کنید. این به این معنی نیست که شما تا سه ماه فرصت ثبت‌نام برای آموزش و شرکت در کارگاه‌های آموزشی را دارید. آموزش شما قبل از اتمام مهلت ۳ماهه می‌بایست به پایان برسد.

شایان ذکر است از آنجایی که قبول شدن در تست‌ها به توانایی خود شما بستگی دارد، گذراندن دوره‌ها صرفاً تضمینی برای قبولی در تست‌ها نیست ولی می‌تواند به قابلیت‌های شما بیافزاید و یا نقاط ضعف شما را اصلاح کند و به قبول شدن در تست گلوری کمک کند. برای عضویت در گلوری حتماً باید در هر دو مرحله تست (متن و روی تصویر) قبول بشوید. بنابراین شما بعد از گذراندن دوره‌ها جهت ورود به گلوری با انجام تست مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین و انجام تکالیف، داشتن رایانه شخصی یا لپ‌تاپ دارای وب‌کم با میکروفون (جهت ارتباط صوتی و تصویری) و یا تبلت یا گوشی موبایل هوشمند و اتصال به اینترنت پرسرعت الزامی است.

خواهشمند است پس از ثبت نام، حتما هر روز بصورت دستی ایمیلی را که در فرم زیر ارائه می نمایید چک نموده و آدرس ایمیل گلوری: info@gloryvoice.com را در کانتکت هایی خود ذخیره نمایید تا ایمیل های ارسالی ما اسپم و … تلقی نشوند.

فرم درخواست ثبت‌نام در

دوره‌های کارگاهی آزاد آنلاین گلوری