فرم تست

نکات مهم جهت شرکت در تست صدای گلوری

ابتدا از صفحه مربوط به متن تست، متن را دریافت و کل آن را تمرین نمایید. پس از آمادگی، نمونه صدای خود را به‌طور واضح، با هر دستگاه ضبطی که در اختیار دارید (رایانه – موبایل – تبلت و…) به‌صورت MP3 یا M4A ضبط نمایید. پس از ضبط و آماده‌سازی فایل نمونه صدای خود (ترجیحاً فقط یک فایل)، در روزهای تعیین‌شده برای تست صدا، از صفحه فرم تست،‌ فرم مشخصات را به‌طور کامل پر کنید و عکس و نمونه صدای خود را با فرمت MP3 یا M4A (با حجم حداکثر ۱۰ مگابایت) از قسمت‌های مربوطه آپلود کنید و با زدن دکمه ارسال، هزینه تست را پرداخت نمایید. در صورت موفق بودن تراکنش، به صفحه تأیید پرداخت و تشکر ارجاع داده می‌شوید. (پیشنهاد می‌کنیم بعد از پرداخت، از تراکنش موفق خود اسکرین‌شات بگیرید.)

تا یک هفته پس از آخرین مهلت شرکت در تست صدا و ارسال نمونه صداها، اسامی قبول‌شدگان، در صفحه اصلی همین سایت درج خواهد شد. در این مدت از طریق صفحه اینستاگرام گلوری و همین سایت از آخرین به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید.

توجه: صفحه فرم تست فقط در بازه‌های زمانیِ اعلام‌شده برای تست، فعال خواهد بود. دسترسی به این صفحه در زمان‌های دیگر مقدور نیست.

راهنمایی: دوستانی که در نحوه ضبط و ارسال فایل مشکل دارند و با نرم‌افزارهای رایانه‌ای موجود برای این‌کار آشنایی ندارند، می‌توانند به‌راحتی صدای خود را با استفاده از اپ‌های موجود در موبایل یا تبلت و… ضبط کنند و آن را برای ما ارسال نمایند. در غیر این‌صورت و داشتن آشنایی با نرم‌افزارهای متعدد ضبط صدا، از طریق رایانه و یا دستگاه‌های دیجیتالی ضبط صدا، این روند را انجام و فایل را برای ما ارسال نمایند.

شرایط و مقررات ارسال نمونه صدا و انجام تست گویندگی

۱-فایل صوتی (نمونه صدای خود) را به نام خانوادگی خود نام‌گذاری نمایید و حتماً هنگام ضبط، نام و نام خانوادگی و شهر خود را با صدای خودتان معرفی نمایید.

۲-فایل صدای ارسالی باید حداکثر ۱۰ مگابایت باشد، در غیر این‌صورت بررسی نخواهد شد.

۳-پس از ارسال مشخصات، عکس، نمونه صدای خود و پرداخت هزینه تست صدای شما توسط هیأت نظارت و ارزشیابی گلوری بررسی می‌شود و شما می‌توانید در روزهای تعیین‌شده برای هر تست، منتظر درج اسامی قبول‌شدگان در همین سایت باشید.

۴-در صورت عدم قبولی، امکان شرکت در تست(های) بعدی وجود دارد. شما می‌توانید با پر کردن فرم مشخصات، مجدداً اقدام به شرکت در آزمون صدا نمایید.

۵-در صورت داشتن توانایی‌های دیگر در تقلید صدا و صداسازی بجز صدای اصلی خودتان، آن‌ها را نیز در همان  فایلِ ارسالی پس از خواندن کل متنِ داده‌شده، ضبط و برایمان ارسال نمایید. متنِ موارد اضافی، لزوماً نیازی نیست همین متن تست باشد.

۶-از ارسال فایل ویدیویی جداً خودداری نمایید چون مربوط به این مرحله از تست شما نیست و بررسی نخواهد شد.

۷-هزینه پرداختی تست، مسترد نمی‌گردد.

۸-صدا باید به‌صورت خام و واضح ضبط شود، بدون موزیک پس‌زمینه و افکت و اکو و…

۹-لزوماً نیازی به ضبط حرفه‌ای و استودیویی صدا نیست؛ با هر دستگاه ضبطی قابل‌قبول است.

۱۰-در صورت پر کردن فرم و عدم پرداخت هزینه تست، صدای ارسالی بررسی نخواهد شد.

بررسی و اعلام نتایج، در زمان‌های تعیین‌شده (به صفحه اول سایت مراجعه نمایید) انجام می‌پذیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه پرسش‌های متداول تست در منوی تست گویندگی سایت مراجعه نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

(با آرزوی موفقیت در تست)

فرم ثبت‌نام تست در تاریخ های تعیین شده فعال خواهد شد

تکمیل و ارسال فرم فعلا امکان پذیر نیست. در تاریخ های تعیین شده برای تست اقدام نمایید.